Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Rozpis soutěže
ZL - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB125
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
15.3. 13:00
AB094
Bohunice - Loko Louny
26 : 23
9.3. 10:30
AB089
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 24
6.10. 10:30
AB015
Bystřice p.H. - Bohunice
23 : 21
2.liga mužů SM
22.3. 17:00
AF102
SKP F-M B - V. Bystřice
35 : 24
20.10. 17:00
AF028
MHK Karviná - Zubří B
28 : 29
21.9. 17:00
AF006
MHK Karviná - Ostrava
34 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 16:00
AG127
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
22.3. 15:00
AG102
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 28
26.10. 10:00
AG031
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 29
1.liga mladších dorostenců
10.5. 14:00
AJ127
Kopřivnice - Talent Plzeň
29 : 30
22.3. 13:00
AJ102
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
26.10. 12:00
AJ031
Kopřivnice - N.Veselí
29 : 29
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL125
Litovel - Bystřice p.H.
39 : 24
9.3. 12:30
AL089
Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice
30 : 44
6.10. 12:30
AL015
Bystřice p.H. - Prostějov
23 : 34
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
14.9. 17:00
AN040
Rožnov p.R. - MHK Karviná
23 : 31
1.liga žen
26.4. 17:00
AR121
Otrokovice - Most B
42 : 16
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
13.10. 14:00
AR024
Zlín B - HC Plzeň
30 : 27
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
2.liga starších dorostenek M
26.4. 19:00
AVB041
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
40 : 17
1.liga mladší dorostenky
15.3. 15:00
AW025
Bohunice - Olomouc
11 : 33
Liga mladších dorostenek M-sk.B
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
Moravskoslezská liga muži
31.5. 09:30
NA083
Orlová - Suchdol n/O
16 : 23
17.5. 13:00
NA071
Třinec - Krmelín
28 : 29
12.4. 18:00
NA052
Paskov - Orlová
36 : 19
12.10. 18:00
NA023
Paskov - Hlučín
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "A"_ch
27 : 32
video
online
Zlín "B"_d - U.Hradiště_ch
13 : 19
video
online
Zlín "A"_ch - Otrokovice_d
14 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
8
8
0
0
272 : 141
16
2
Zlín "A"_d
8
6
1
1
203 : 159
13
3
Otrokovice_d
8
6
0
2
175 : 110
12
4
Napajedla_ch
8
3
2
3
122 : 142
8
5
Rožnov p.R. "A"_ch
8
3
1
4
166 : 180
7
6
U.Hradiště_ch
8
3
0
5
133 : 171
6
7
Vsetín_ch
8
2
1
5
176 : 199
5
8
Zlín "A"_ch
8
1
1
6
133 : 184
3
9
Zlín "B"_d
8
1
0
7
118 : 212
2
Tabulka střelců
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
83
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
59
Jakub Krupa
HC Zubří "A"_ch
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
9
Natálie Mahďáková
HC Zlín "A"_d
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Šišák
Slávia Uherské Hradiště_ch
14
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.