Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Kapitánik
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
39
Starty
Zlínská liga - mladší žactvo I
16.11. [ZD042]
Zlín "B"_d - U.Hradiště_ch
13 : 19
2 branek
10.11. [ZD040]
U.Hradiště_ch - Rožnov p.R. "A"_ch
15 : 24
6 branek
03.11. [ZD031]
U.Hradiště_ch - Napajedla_ch
11 : 19
2 branek
12.10. [ZD022]
U.Hradiště_ch - Zubří "A"_ch
17 : 32
2 branek
05.10. [ZD019]
Otrokovice_d - U.Hradiště_ch
21 : 8
0 branek
21.09. [ZD008]
Zlín "A"_d - U.Hradiště_ch
27 : 15
2 branek
14.09. [ZD004]
U.Hradiště_ch - Vsetín_ch
26 : 18
2 branek
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
14.05. [ZDJA042]
U.Hradiště_ch - Zlín "C"_d
31 : 19
0 branek
04.05. [ZDJA031]
Napajedla_ch - U.Hradiště_ch
25 : 14
5 branek
27.04. [ZDJA022]
Zubří "A"_ch - U.Hradiště_ch
37 : 15
2 branek
26.04. [ZDJA030]
U.Hradiště_ch - Zubří "B"_ch
16 : 16
2 branek
05.04. [ZDJA019]
U.Hradiště_ch - Otrokovice_d
12 : 22
3 branek
29.03. [ZDJA013]
Zlín "A"_ch - U.Hradiště_ch
27 : 23
6 branek
20.03. [ZDJA008]
U.Hradiště_ch - Zlín "A"_d
17 : 19
5 branek
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.