Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Rozpis soutěže
ZL - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Martin Adam
HC Zubří "A"_ch
1
Tereza Baselová
HC Zlín "B"_d
10
Eliška Blahušová
TJ Jiskra Otrokovice_d
2
Štěpán Cabák
HC Zubří "A"_ch
2
Lukáš Caudr
Slávia Uherské Hradiště_ch
48
Matěj Cerhák
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
20
Daniel Čikota
Slavia Fatra Napajedla_ch
4
Karolína Daňková
HC Zlín "B"_d
6
Kateřina Gajdošíková
HC Zlín "A"_d
2
Kateřina Gajdošíková
HC Zlín "B"_d
11
Matěj Havran
KH Zbrojovka Vsetín_ch
31
Zuzana Hejzlarová
TJ Jiskra Otrokovice_d
5
Kateřina Helísková
HC Zlín "B"_d
11
Kateřina Helísková
HC Zlín "A"_d
16
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
26
Ondřej Hrbáček
KH Zbrojovka Vsetín_ch
13
Radek Hrstka
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
7
Tereza Hřibová
TJ Jiskra Otrokovice_d
34
Marek Hyánek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
1
Eva Chludová
HC Zlín "A"_d
4
Dominik Indrák
Slavia Fatra Napajedla_ch
33
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín_ch
50
Martin Jakšík
Slávia Uherské Hradiště_ch
3
Klára Janáčková
HC Zlín "B"_d
2
Přemek Janda
HC Zlín "A"_ch
12
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla_ch
33
Marian Kala
HC Zubří "A"_ch
1
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
16
Filip Kašný
Slavia Fatra Napajedla_ch
5
Jana Klinkovská
HC Zlín "A"_d
1
Jana Klinkovská
HC Zlín "B"_d
14
Tomáš Koleček
HC Zubří "A"_ch
11
Jonáš Kozumplík
HC Zlín "A"_ch
34
Lukáš Kramoliš
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
6
Filip Kročil
Slávia Uherské Hradiště_ch
1
Jakub Krupa
HC Zubří "A"_ch
58
Ondřej Krupa
HC Zubří "A"_ch
1
Lukáš Křiva
HC Zubří "A"_ch
36
Lukáš Lorenc
Slávia Uherské Hradiště_ch
16
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
42
Další
Předchozí kola
Podzim 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "A"_ch
27 : 32
video
online
Zlín "B"_d - U.Hradiště_ch
13 : 19
video
online
Zlín "A"_ch - Otrokovice_d
14 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
8
8
0
0
272 : 141
16
2
Zlín "A"_d
8
6
1
1
203 : 159
13
3
Otrokovice_d
8
6
0
2
175 : 110
12
4
Napajedla_ch
8
3
2
3
122 : 142
8
5
Rožnov p.R. "A"_ch
8
3
1
4
166 : 180
7
6
U.Hradiště_ch
8
3
0
5
133 : 171
6
7
Vsetín_ch
8
2
1
5
176 : 199
5
8
Zlín "A"_ch
8
1
1
6
133 : 184
3
9
Zlín "B"_d
8
1
0
7
118 : 212
2
Tabulka střelců
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
83
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
59
Jakub Krupa
HC Zubří "A"_ch
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
9
Natálie Mahďáková
HC Zlín "A"_d
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Šišák
Slávia Uherské Hradiště_ch
14
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.