Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Terezie Holubová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
6
Starty
Zlínská liga - mladší žactvo I
20.11. [ZD045]
Zlín "A"_ch - Otrokovice_d
14 : 20
0 branek
09.11. [ZD037]
Otrokovice_d - Zlín "A"_d
20 : 23
0 branek
02.11. [ZD034]
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 28
0 branek
19.10. [ZD028]
Otrokovice_d - Zlín "B"_d
23 : 5
0 branek
12.10. [ZD023]
Rožnov p.R. "A"_ch - Otrokovice_d
16 : 29
0 branek
21.09. [ZD010]
Otrokovice_d - Zubří "A"_ch
13 : 21
0 branek
13.09. [ZD001]
Otrokovice_d - Napajedla_ch
21 : 4
0 branek
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
01.06. [ZDJA001]
Napajedla_ch - Otrokovice_d
18 : 21
1 branek
28.05. [ZDJA037]
Zlín "A"_d - Otrokovice_d
14 : 22
0 branek
22.05. [ZDJA045]
Otrokovice_d - Zlín "A"_ch
27 : 22
1 branek
03.05. [ZDJA034]
Otrokovice_d - Vsetín_ch
36 : 22
0 branek
26.04. [ZDJA028]
Zlín "C"_d - Otrokovice_d
13 : 29
2 branek
05.04. [ZDJA019]
U.Hradiště_ch - Otrokovice_d
12 : 22
2 branek
30.03. [ZDJA012]
Otrokovice_d - Zubří "B"_ch
24 : 7
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.