Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Aneta Pavlasová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
15
Starty
2.liga mladších dorostenek-M
18.05. [AWB053]
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
0 branek
06.04. [AWB043]
H.Brod - HK Hodonín
24 : 22
0 branek
05.04. [AWB034]
H.Brod - DHK Pardubice
29 : 26
1 branek
29.03. [AWB039]
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 23
1 branek
16.03. [AWB025]
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
22 : 33
0 branek
01.03. [AWB052]
H.Brod - Zábřeh
26 : 30
0 branek
22.02. [AWB015]
HK Hodonín - H.Brod
19 : 28
0 branek
08.02. [AWB006]
DHK Pardubice - H.Brod
32 : 24
0 branek
01.02. [AWB004]
H.Brod - Karviná
29 : 20
0 branek
Žákovská liga starších žaček
02.03. [AZ103]
Písek - H. Brod
28 : 15
0 branek
02.03. [AZ101]
H. Brod - Žirovnice
14 : 19
0 branek
09.02. [AZ100]
H. Brod - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 21
0 branek
09.02. [AZ098]
Zlín "A" - H. Brod
30 : 21
3 branek
09.02. [AZ095]
DHK B Most - H. Brod
9 : 16
0 branek
09.02. [AZ093]
H. Brod - Hrabůvka
15 : 17
0 branek
18.01. [AZ012]
H. Brod - Zlín "B"
15 : 14
0 branek
18.01. [AZ007]
Zora Olomouc - H. Brod
13 : 15
0 branek
18.01. [AZ004]
H. Brod - Hlučín
14 : 10
0 branek
18.01. [AZ001]
H. Brod - Písek
15 : 12
1 branek
Liga Vysočiny - starší žákyně
31.05. [JD094]
H. Brod - Žirovnice
5 : 15
0 branek
31.05. [JD097]
H. Brod - J.Hradec
17 : 14
0 branek
31.05. [JD091]
Ledeč n. S. - H. Brod
10 : 15
1 branek
11.05. [JD078]
Třebíč-VM - H. Brod
12 : 13
4 branek
11.05. [JD076]
H. Brod - Žirovnice
11 : 13
1 branek
11.05. [JD074]
H. Brod - J.Hradec
3 : 10
1 branek
11.05. [JD072]
Ledeč n. S. - H. Brod
9 : 10
0 branek
24.11. [JD050]
Žirovnice - H. Brod
12 : 4
0 branek
24.11. [JD048]
H. Brod - Ledeč n. S.
12 : 11
0 branek
24.11. [JD045]
H. Brod - Třebíč-VM
16 : 10
0 branek
24.11. [JD042]
J.Hradec - H. Brod
7 : 6
0 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.