Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2014
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
2.liga mužů SM
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
2.liga starších dorostenců M
24.11. 14:30
AI051
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1.liga mladších dorostenců
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
1.liga žen
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
19.10. 17:00
AR028
Bohunice - Otrokovice
20 : 28
6.10. 14:00
AR013
Zlín B - Most B
32 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 10:00
AUD007
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 22
Liga mladších dorostenek M-sk.B
6.10. 12:00
AYB007
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
Jihomoravská liga mužů
19.10. 15:00
LA020
Bohunice B - HK Ivančice B
35 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 1. kolo - výsledky
video
online
Bystřice p.H._ch - Rožnov p.R. "B"_ch
11 : 13
video
online
Kunovice_d - L.Zubří_d
13 : 20
video
online
Hovězí_d - Holešov_ch
6 : 31
video
online
Luhačovice_ch - Zlín "B"_d
23 : 24
video
online
Zlín "B"_ch - Zub_C_ch
15 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"_d
9
9
0
0
235 : 101
18
2
Zub_C_ch
9
8
0
1
212 : 123
16
3
L.Zubří_d
9
7
0
2
189 : 151
14
4
Kunovice_d
9
6
0
3
183 : 146
12
5
Luhačovice_ch
9
5
0
4
207 : 158
10
6
Zlín "B"_ch
9
3
0
6
159 : 137
6
7
Rožnov p.R. "B"_ch
9
2
1
6
130 : 149
5
8
Holešov_ch
9
2
1
6
118 : 167
5
9
Bystřice p.H._ch
9
2
0
7
97 : 157
4
10
Hovězí_d
9
0
0
9
61 : 302
0
Tabulka střelců
Tomáš Randýsek
HC Zubří "C"_ch
81
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
72
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
13
Dominik Nedek
HC Zlín "B"_ch
9
Tomáš Mozola
TJ Bystřice pod Hostýnem_ch
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eva Chludová
HC Zlín "B"_d
20
Marek Strava
TJ Bystřice pod Hostýnem_ch
10
Barbora Šuráňová
TJ Sokol Luhačovice_ch
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.