Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2014
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
2.liga mužů SM
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
2.liga starších dorostenců M
24.11. 14:30
AI051
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1.liga mladších dorostenců
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
1.liga žen
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
19.10. 17:00
AR028
Bohunice - Otrokovice
20 : 28
6.10. 14:00
AR013
Zlín B - Most B
32 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 10:00
AUD007
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 22
Liga mladších dorostenek M-sk.B
6.10. 12:00
AYB007
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
Jihomoravská liga mužů
19.10. 15:00
LA020
Bohunice B - HK Ivančice B
35 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 1. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - U.Hradiště_ch
29 : 28
video
online
Zlín "A"_ch - Zubří "A"_ch
34 : 20
video
online
Napajedla_ch - Otrokovice_d
18 : 21
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "B"_ch
43 : 20
video
online
Zlín "C"_d - Rožnov p.R. "A"_ch
14 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
9
8
0
1
306 : 185
16
2
Otrokovice_d
9
8
0
1
224 : 153
16
3
Zlín "A"_d
9
6
1
2
249 : 227
13
4
Rožnov p.R. "A"_ch
9
5
0
4
176 : 181
10
5
Vsetín_ch
9
4
0
5
233 : 268
8
6
Napajedla_ch
9
3
2
4
181 : 198
8
7
Zubří "B"_ch
9
3
2
4
167 : 209
8
8
Zlín "A"_ch
9
4
0
5
229 : 230
8
9
U.Hradiště_ch
9
1
1
7
178 : 224
3
10
Zlín "C"_d
9
0
0
9
182 : 250
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín_ch
83
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
65
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
6
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Mazurek
Slavia Fatra Napajedla_ch
32
Annemarie Vodárková
HC Zlín "C"_d
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.