Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
2.liga mužů SM
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
2.liga starších dorostenců M
24.11. 14:30
AI051
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1.liga mladších dorostenců
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
1.liga žen
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
19.10. 17:00
AR028
Bohunice - Otrokovice
20 : 28
6.10. 14:00
AR013
Zlín B - Most B
32 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 10:00
AUD007
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 22
Liga mladších dorostenek M-sk.B
6.10. 12:00
AYB007
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
Jihomoravská liga mužů
19.10. 15:00
LA020
Bohunice B - HK Ivančice B
35 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.