Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
Rozpis soutěže
mladší dorost
mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
2.liga mužů SM
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
2.liga starších dorostenců M
24.11. 14:30
AI051
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1.liga mladších dorostenců
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
1.liga žen
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
19.10. 17:00
AR028
Bohunice - Otrokovice
20 : 28
6.10. 14:00
AR013
Zlín B - Most B
32 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 10:00
AUD007
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 22
Liga mladších dorostenek M-sk.B
6.10. 12:00
AYB007
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
Jihomoravská liga mužů
19.10. 15:00
LA020
Bohunice B - HK Ivančice B
35 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 9. kolo - výsledky
video
online
U.Hradiště - TJ Šumperk
25 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
U.Hradiště
6
5
1
0
157 : 86
11
2
Senice na Hané
6
2
0
4
95 : 150
4
3
TJ Šumperk
6
1
1
4
106 : 122
3
Tabulka střelců
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
74
Karel Zbořil
Senice na Hané
72
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Zbořil
Senice na Hané
13
Martin Šmíd
TJ Šumperk
3
Petr Maksant
Senice na Hané
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Hanák
Senice na Hané
14
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
12
Jan Kuzma
TJ S.S. Uherské Hradiště
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.