Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Rozpis soutěže
ZL - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
2.liga mužů SM
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
2.liga starších dorostenců M
24.11. 14:30
AI051
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1.liga mladších dorostenců
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
1.liga žen
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
19.10. 17:00
AR028
Bohunice - Otrokovice
20 : 28
6.10. 14:00
AR013
Zlín B - Most B
32 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 10:00
AUD007
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 22
Liga mladších dorostenek M-sk.B
6.10. 12:00
AYB007
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
Jihomoravská liga mužů
19.10. 15:00
LA020
Bohunice B - HK Ivančice B
35 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B"_ch - Holešov_ch
0 : 10 k.
video
online
Luhačovice_ch - L.Zubří_d
19 : 35
video
online
Bystřice p.H._ch - Zlín "C"_d
9 : 18
video
online
Kunovice_d - Zubří "B"_ch
15 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
8
8
0
0
221 : 133
16
2
Zubří "B"_ch
8
7
0
1
165 : 120
14
3
Zlín "C"_d
8
6
0
2
153 : 105
12
4
Kunovice_d
8
5
0
3
152 : 128
10
5
Luhačovice_ch
8
4
0
4
153 : 159
8
6
Bystřice p.H._ch
8
2
1
5
93 : 131
5
7
Rožnov p.R. "B"_ch
8
1
1
6
99 : 145
3
8
Holešov_ch
8
1
0
7
62 : 142
2
9
Zlín "B"_ch
8
1
0
7
106 : 141
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří_d
81
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
74
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
10
Ondřej Vičan
HC Zubří "B"_ch
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří_d
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vičan
HC Zubří "B"_ch
6
Anna Neubauerová
HC Zlín "C"_d
6
Lukáš Mořkovský
HC Zubří "B"_ch
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.