Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB125
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
15.3. 13:00
AB094
Bohunice - Loko Louny
26 : 23
9.3. 10:30
AB089
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 24
6.10. 10:30
AB015
Bystřice p.H. - Bohunice
23 : 21
2.liga mužů SM
22.3. 17:00
AF102
SKP F-M B - V. Bystřice
35 : 24
20.10. 17:00
AF028
MHK Karviná - Zubří B
28 : 29
21.9. 17:00
AF006
MHK Karviná - Ostrava
34 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 16:00
AG127
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
22.3. 15:00
AG102
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 28
26.10. 10:00
AG031
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 29
1.liga mladších dorostenců
10.5. 14:00
AJ127
Kopřivnice - Talent Plzeň
29 : 30
22.3. 13:00
AJ102
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
26.10. 12:00
AJ031
Kopřivnice - N.Veselí
29 : 29
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL125
Litovel - Bystřice p.H.
39 : 24
9.3. 12:30
AL089
Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice
30 : 44
6.10. 12:30
AL015
Bystřice p.H. - Prostějov
23 : 34
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
14.9. 17:00
AN040
Rožnov p.R. - MHK Karviná
23 : 31
1.liga žen
26.4. 17:00
AR121
Otrokovice - Most B
42 : 16
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
13.10. 14:00
AR024
Zlín B - HC Plzeň
30 : 27
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
2.liga starších dorostenek M
26.4. 19:00
AVB041
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
40 : 17
1.liga mladší dorostenky
15.3. 15:00
AW025
Bohunice - Olomouc
11 : 33
Liga mladších dorostenek M-sk.B
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
Moravskoslezská liga muži
31.5. 09:30
NA083
Orlová - Suchdol n/O
16 : 23
17.5. 13:00
NA071
Třinec - Krmelín
28 : 29
12.4. 18:00
NA052
Paskov - Orlová
36 : 19
12.10. 18:00
NA023
Paskov - Hlučín
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.