Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Rozpis soutěže
jarní část
jaro-2
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
David Soško
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
19.1. 15:20
AZ027
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
15 : 16
19.1. 13:20
AZ024
HC Plzeň - HK Sptk Ústí n.L.
20 : 19
19.1. 10:40
AZ020
Háje - Poruba
14 : 8
19.1. 09:20
AZ018
Poruba - HC Plzeň
17 : 8
19.1. 08:40
AZ017
Žirovnice - Háje
8 : 3
Zlínská liga - starší žáci
1.6. 09:00
ZC047
Zlín "A" - Zubří
20 : 19
8.4. 15:45
ZC069
Zlín "A" - Bystřice p.H.
25 : 19
6.4. 12:00
ZC065
Zlín "B" - Zubří
20 : 30
30.3. 10:45
ZC056
Napajedla - Zubří
7 : 32
19.3. 17:30
ZC054
Zlín "B" - Zlín "A"
8 : 38
12.10. 12:15
ZC021
Zlín "B" - Napajedla
21 : 23
10.10. 16:30
ZC006
Napajedla - Bystřice p.H.
20 : 23
6.10. 11:00
ZC016
Napajedla - Vsetín
16 : 40
28.9. 10:00
ZC011
Zubří - Napajedla
36 : 13
14.9. 13:00
ZC004
Uherské Hradiště - Vsetín
21 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo I
19.10. 10:00
ZD028
Otrokovice_d - Zlín "B"_d
23 : 5
6.10. 09:00
ZD016
Napajedla_ch - Vsetín_ch
18 : 18
28.9. 08:30
ZD011
Zubří "A"_ch - Napajedla_ch
28 : 11
21.9. 09:00
ZD006
Napajedla_ch - Zlín "B"_d
16 : 6
14.9. 11:30
ZD004
U.Hradiště_ch - Vsetín_ch
26 : 18
13.9. 17:00
ZD001
Otrokovice_d - Napajedla_ch
21 : 4
Zlínská liga - mladší žactvo II
20.11. 17:00
ZDB044
Kunovice_d - Zubří "B"_ch
15 : 22
10.11. 09:00
ZDB037
Holešov_ch - Kunovice_d
11 : 21
2.11. 09:00
ZDB035
Kunovice_d - Zlín "B"_ch
17 : 13
12.10. 13:45
ZDB022
Zlín "C"_d - Zubří "B"_ch
18 : 22
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
1.6. 10:30
ZDBJ002
Zlín "B"_ch - Zub_C_ch
15 : 21
26.4. 11:45
ZDBJ030
Zlín "B"_d - L.Zubří_d
27 : 13
9.4. 16:45
ZDBJ024
Zlín "B"_ch - Bystřice p.H._ch
17 : 12
6.4. 09:00
ZDBJ019
Zlín "B"_d - Holešov_ch
28 : 5
23.3. 09:15
ZDBJ008
Zlín "B"_d - Kunovice_d
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Senice na Hané - TJ Šumperk
16 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Šumperk
4
3
0
1
88 : 63
6
2
U.Hradiště
4
2
0
2
44 : 55
4
3
Senice na Hané
4
1
0
3
64 : 78
2
Tabulka střelců
Petr Maksant
Senice na Hané
65
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
54
Martin Sedlák
TJ Šumperk
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janků
TJ S.S. Uherské Hradiště
10
Michal Novák
TJ Šumperk
7
Petr Maksant
Senice na Hané
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Janků
TJ S.S. Uherské Hradiště
12
David Hanák
Senice na Hané
12
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.