Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2014
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
David Soško
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
19.1. 15:20
AZ027
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
15 : 16
19.1. 13:20
AZ024
HC Plzeň - HK Sptk Ústí n.L.
20 : 19
19.1. 10:40
AZ020
Háje - Poruba
14 : 8
19.1. 09:20
AZ018
Poruba - HC Plzeň
17 : 8
19.1. 08:40
AZ017
Žirovnice - Háje
8 : 3
Zlínská liga - starší žáci
1.6. 09:00
ZC047
Zlín "A" - Zubří
20 : 19
8.4. 15:45
ZC069
Zlín "A" - Bystřice p.H.
25 : 19
6.4. 12:00
ZC065
Zlín "B" - Zubří
20 : 30
30.3. 10:45
ZC056
Napajedla - Zubří
7 : 32
19.3. 17:30
ZC054
Zlín "B" - Zlín "A"
8 : 38
12.10. 12:15
ZC021
Zlín "B" - Napajedla
21 : 23
10.10. 16:30
ZC006
Napajedla - Bystřice p.H.
20 : 23
6.10. 11:00
ZC016
Napajedla - Vsetín
16 : 40
28.9. 10:00
ZC011
Zubří - Napajedla
36 : 13
14.9. 13:00
ZC004
Uherské Hradiště - Vsetín
21 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo I
19.10. 10:00
ZD028
Otrokovice_d - Zlín "B"_d
23 : 5
6.10. 09:00
ZD016
Napajedla_ch - Vsetín_ch
18 : 18
28.9. 08:30
ZD011
Zubří "A"_ch - Napajedla_ch
28 : 11
21.9. 09:00
ZD006
Napajedla_ch - Zlín "B"_d
16 : 6
14.9. 11:30
ZD004
U.Hradiště_ch - Vsetín_ch
26 : 18
13.9. 17:00
ZD001
Otrokovice_d - Napajedla_ch
21 : 4
Zlínská liga - mladší žactvo II
20.11. 17:00
ZDB044
Kunovice_d - Zubří "B"_ch
15 : 22
10.11. 09:00
ZDB037
Holešov_ch - Kunovice_d
11 : 21
2.11. 09:00
ZDB035
Kunovice_d - Zlín "B"_ch
17 : 13
12.10. 13:45
ZDB022
Zlín "C"_d - Zubří "B"_ch
18 : 22
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
1.6. 10:30
ZDBJ002
Zlín "B"_ch - Zub_C_ch
15 : 21
26.4. 11:45
ZDBJ030
Zlín "B"_d - L.Zubří_d
27 : 13
9.4. 16:45
ZDBJ024
Zlín "B"_ch - Bystřice p.H._ch
17 : 12
6.4. 09:00
ZDBJ019
Zlín "B"_d - Holešov_ch
28 : 5
23.3. 09:15
ZDBJ008
Zlín "B"_d - Kunovice_d
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 1. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - U.Hradiště_ch
29 : 28
video
online
Zlín "A"_ch - Zubří "A"_ch
34 : 20
video
online
Napajedla_ch - Otrokovice_d
18 : 21
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "B"_ch
43 : 20
video
online
Zlín "C"_d - Rožnov p.R. "A"_ch
14 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
9
8
0
1
306 : 185
16
2
Otrokovice_d
9
8
0
1
224 : 153
16
3
Zlín "A"_d
9
6
1
2
249 : 227
13
4
Rožnov p.R. "A"_ch
9
5
0
4
176 : 181
10
5
Vsetín_ch
9
4
0
5
233 : 268
8
6
Napajedla_ch
9
3
2
4
181 : 198
8
7
Zubří "B"_ch
9
3
2
4
167 : 209
8
8
Zlín "A"_ch
9
4
0
5
229 : 230
8
9
U.Hradiště_ch
9
1
1
7
178 : 224
3
10
Zlín "C"_d
9
0
0
9
182 : 250
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín_ch
83
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
65
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
6
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Mazurek
Slavia Fatra Napajedla_ch
32
Annemarie Vodárková
HC Zlín "C"_d
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.