Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
29.3. 15:00
AE107
Prostějov - Sokolnice
35 : 27
23.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Telnice
29 : 34
15.3. 17:00
AE093
SK Kuřim - Brno B
34 : 21
9.3. 13:00
AE085
Sokolnice - Kostelec n.H.
31 : 30
1.3. 17:00
AE082
V. Meziříčí - Brno B
32 : 18
23.2. 10:30
AE074
Hustopeče - Sokolnice
32 : 26
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
9.11. 19:00
AE038
Brno B - Telnice
29 : 25
27.10. 17:00
AE036
Telnice - Maloměřice
22 : 24
19.10. 17:00
AE027
Brno B - SK Kuřim
27 : 33
5.10. 13:00
AE015
Maloměřice - Prostějov
22 : 18
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2.liga mužů SM
13.4. 15:00
AF111
Napajedla - Šumperk
28 : 34
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:30
AG123
N.Veselí - Dukla
39 : 26
9.11. 12:30
AG038
Handball KP Brno - Karviná
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
13.4. 13:00
AI111
Slavia Fatra Napajedla - SK Kuřim
33 : 23
29.3. 13:00
AI107
Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
30 : 30
23.3. 13:00
AI102
Maloměřice - Sokol Telnice
27 : 29
15.3. 17:00
AI093
SK Kuřim - Polanka
17 : 17
27.10. 15:00
AI036
Sokol Telnice - Maloměřice
22 : 21
22.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Přerov
25 : 15
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:30
AJ123
N.Veselí - Dukla
27 : 32
9.11. 14:30
AJ038
KP Brno - Karviná
23 : 37
2.liga mladších dorostenců M
29.3. 17:00
AL107
Prostějov - Sokolnice
44 : 34
9.3. 11:00
AL085
Sokolnice - Rožnov p.R.
22 : 35
1.3. 15:00
AL082
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
27 : 21
23.11. 15:00
AL054
Velké Meziříčí - Prostějov
29 : 35
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN049
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
2.liga žen M
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
1.liga starších dorostenek
1.2. 15:00
AU004
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.