Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Rozpis soutěže
jarní část
jaro-2
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
6.10. 16:00
AE018
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
2.liga mužů SM
10.5. 08:00
AF131
Trnávka - Vsetín
27 : 30
30.3. 10:30
AF106
Šumperk - Ostrava
19 : 28
22.3. 15:30
AF100
MHK Karviná - Šumperk
26 : 32
2.3. 17:00
AF081
Zubří B - SKP F-M B
31 : 26
22.2. 18:00
AF078
Vsetín - Šumperk
30 : 26
7.12. 17:30
AF063
Napajedla - SKP F-M B
35 : 25
10.11. 15:00
AF040
Ostrava - Šumperk
30 : 22
27.10. 17:00
AF033
Zubří B - Ostrava
33 : 20
19.10. 17:00
AF026
SKP F-M B - Vsetín
21 : 26
28.9. 18:00
AF010
Trnávka - SKP F-M B
24 : 27
1.liga starších dorostenců
30.4. 17:30
AG121
Zubří - Kopřivnice
26 : 26
8.3. 15:00
AG090
Karviná - Dukla
26 : 26
1.3. 18:45
AG081
Zubří - Frýdek-Místek
22 : 29
12.2. 18:00
AG067
Kopřivnice - Jičín
22 : 22
16.11. 10:30
AG043
Kopřivnice - Náchod
44 : 26
9.11. 13:00
AG040
Ostrava - Jičín
27 : 32
27.10. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 28
20.10. 15:00
AG025
Karviná - Kopřivnice
24 : 37
19.10. 15:00
AG026
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 35
2.liga starších dorostenců M
22.2. 16:00
AI078
Vsetín - SK Kuřim
35 : 20
7.12. 15:30
AI063
Slavia Fatra Napajedla - Maloměřice
34 : 23
6.10. 14:00
AI018
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
30.4. 15:30
AJ121
Zubří - Kopřivnice
35 : 25
8.3. 17:00
AJ090
Karviná - Dukla
27 : 20
1.3. 17:00
AJ081
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 23
12.2. 16:00
AJ067
Kopřivnice - Jičín
30 : 26
16.11. 12:30
AJ043
Kopřivnice - Strakonice
29 : 28
9.11. 11:00
AJ040
Ostrava - Jičín
26 : 38
27.10. 13:00
AJ033
Zubří - Ostrava
35 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Senice na Hané - TJ Šumperk
16 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Šumperk
4
3
0
1
88 : 63
6
2
U.Hradiště
4
2
0
2
44 : 55
4
3
Senice na Hané
4
1
0
3
64 : 78
2
Tabulka střelců
Petr Maksant
Senice na Hané
65
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
54
Martin Sedlák
TJ Šumperk
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janků
TJ S.S. Uherské Hradiště
10
Michal Novák
TJ Šumperk
7
Petr Maksant
Senice na Hané
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Janků
TJ S.S. Uherské Hradiště
12
David Hanák
Senice na Hané
12
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.