Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Rozpis soutěže
ZL muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Milan Pelech
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
2.liga mužů SM
3.5. 17:00
AF126
MHK Karviná - Polanka
29 : 23
20.4. 10:30
AF095
Trnávka - Ostrava
34 : 33
1.3. 15:45
AF082
Trnávka - Polanka
25 : 28
23.11. 16:00
AF054
Trnávka - Zubří B
23 : 33
12.10. 17:30
AF024
Vsetín - V. Bystřice
34 : 23
6.10. 11:00
AF016
Polanka - Trnávka
25 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 15:00
AI099
Olomouc - Prostějov
40 : 31
13.3. 18:30
AI095
Přerov - Olomouc
24 : 26
12.10. 15:30
AI024
Vsetín - Sokol Telnice
44 : 22
6.10. 13:00
AI016
Polanka - Přerov
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
10.5. 15:30
AL130
V. Bystřice - HK Ivančice
47 : 22
6.10. 09:00
AL016
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
21 : 33
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:45
AO085
Karviná A - Kutná Hora
32 : 16
9.2. 14:00
AO084
Dukla 6 - Kopřivnice A
26 : 16
9.2. 11:45
AO081
Kopřivnice A - HK B Most
14 : 13
9.2. 11:00
AO080
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
9.2. 08:45
AO077
HK B Most - Dukla 6
10 : 17
19.1. 16:00
AO013
Ledeč n. S. - HK Lovosice
14 : 14
19.1. 12:40
AO008
Loko Louny - Talent A
14 : 21
19.1. 12:00
AO007
HK Lovosice - Kopřivnice A
13 : 14
19.1. 08:40
AO002
Loko Louny - HK Lovosice
13 : 13
19.1. 08:00
AO001
Kopřivnice A - Ledeč n. S.
12 : 8
2.liga žen M
1.5. 10:00
AT044
Karviná - H.Brod
32 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 12:00
AUD026
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
9 : 47
20.10. 12:00
AUD014
TJ Nový Jičín - Zlín
15 : 33
2.liga starších dorostenek M
13.4. 12:00
AVB037
TJ Nový Jičín - Poruba
12 : 32
1.liga mladší dorostenky
9.3. 13:00
AW023
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2013 - 14. kolo - výsledky
video
online
Val.Meziříčí - U.Hradiště
30 : 25
video
online
Veselá - Holešov
26 : 21
video
online
Zlín B - Bystřice p.H. "B"
29 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
12
10
0
2
390 : 281
20
2
Veselá
12
10
0
2
315 : 270
20
3
Zlín B
12
7
1
4
391 : 351
15
4
Holešov
12
6
1
5
330 : 344
13
5
Bystřice p.H. "B"
12
5
0
7
333 : 310
10
6
Val.Meziříčí
12
1
0
11
263 : 394
2
7
U.Hradiště
12
2
0
10
309 : 381
0
Tabulka střelců
Vladimír Vojta
TJ Holešov
77
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
70
Jan Šáš
HC Zlín B
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Čech
TJ Veselá
18
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
14
Aleš Zwettler
TJ Valašské Meziříčí
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimír Vojta
TJ Holešov
26
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Martin Pavlín
TJ Valašské Meziříčí
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.