Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Rozpis soutěže
ZL - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Antonín Martiník
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1952
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
8.6. 10:00
NA088
Trnávka - Orlová
26 : 15
17.5. 10:30
NA075
Klimkovice - Trnávka
23 : 26
26.4. 09:30
NA060
Orlová - Nový Jičín
26 : 19
5.4. 13:00
NA048
Třinec - Trnávka
33 : 27
21.9. 13:00
NA008
Třinec - Klimkovice
23 : 23
15.9. 10:00
NA003
Trnávka - Třinec
30 : 20
nezadáno
NA037
Hlučín - Třinec
32 : 18
Moravskoslezská liga ml. dorost
26.4. 13:30
NB006
Paskov - Třinec
18 : 26
26.4. 12:30
NB005
Orlová - Třinec
21 : 19
26.4. 11:30
NB004
Orlová - Paskov
30 : 18
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
22.5. 18:45
NC055
F.-Místek A - Karviná A
24 : 30
6.4. 10:20
NC048
Polanka - Ostrava
19 : 15
17.11. 10:20
NC018
Polanka - Ostrava
16 : 14
10.11. 13:00
NC027
Ostrava - Kopřivnice A
18 : 27
nezadáno
NC013
Ostrava - Karviná A
8 : 49
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
22.5. 17:30
NE055
F.-Místek A - Karviná A
17 : 17
6.4. 09:00
NE048
Polanka A - Ostrava
11 : 15
17.11. 09:00
NE018
Polanka A - Ostrava
13 : 14
10.11. 11:40
NE027
Ostrava - Kopřivnice
4 : 27
nezadáno
NE013
Ostrava - Karviná A
7 : 28
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
22.5. 16:15
NF061
F.-Místek B - Krmelín
16 : 15
12.10. 08:30
NF025
F.-Místek B - TJ TŽ Třinec
29 : 8
28.9. 09:15
NF013
Klimkovice - Karviná B
4 : 28
21.9. 10:00
NF008
TJ TŽ Třinec - Klimkovice
14 : 6
Moravskoslezská liga ženy
nezadáno
NI012
Ostrava - Suchdol n/O
43 : 5
Moravskoslezská liga starší žačky
5.4. 11:30
NJ048
Třinec - Hrabůvka
15 : 19
nezadáno
NJ037
Hlučín - Třinec
41 : 16
Moravskoslezská liga mladší žačky
nezadáno
NK018
HC Ostrava - Sokol Hrabůvka
16 : 20
Zlínská liga - muži
29.9. 15:00
ZA010
L.Zubří - Holešov
38 : 25
Zlínská liga - starší žačky
29.9. 13:15
ZE012
L.Zubří - Otrokovice
31 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Uherské Hradiště
35 : 23
video
online
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
32 : 34
video
online
Zlín "A" - Zubří
20 : 19
video
online
Napajedla - Zubří B
26 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
16
14
0
2
446 : 279
28
2
Zubří
16
13
0
3
455 : 313
26
3
Vsetín
16
12
0
4
488 : 363
24
4
Rožnov p.R.
16
11
1
4
413 : 341
23
5
Uherské Hradiště
16
8
0
8
376 : 388
16
6
Bystřice p.H.
16
5
1
10
360 : 419
11
7
Zlín "B"
16
4
0
12
295 : 409
8
8
Napajedla
16
3
1
12
288 : 420
7
9
Zubří B
16
0
1
15
299 : 488
-1
Tabulka střelců
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
189
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
182
Martin Matyska
TJ Bystřice pod Hostýnem
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
18
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
17
David Lefan
HC Zlín "B"
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kuzma
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
28
Petr Krajča
HC Zlín "A"
28
David Lefan
HC Zlín "A"
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.