Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Rozpis soutěže
ZL muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
15.3. 16:00
AF091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
28 : 25
8.3. 17:30
AF090
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.3. 12:00
AI091
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
40 : 26
5.10. 14:30
AI017
Zlín - HK Ivančice
34 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
6.4. 10:30
AL080
TJ Sokol Luhačovice - V. Bystřice
44 : 29
15.3. 14:00
AL091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
37 : 28
8.3. 15:30
AL090
V. Bystřice - Sokol Juliánov
34 : 27
1.12. 10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice - Velké Meziříčí
31 : 32
17.11. 10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice - Sokolnice
40 : 35
27.10. 09:00
AL034
TJ Sokol Luhačovice - Zlín
24 : 33
13.10. 10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice - Bystřice p.H.
36 : 15
5.10. 16:30
AL017
Zlín - HK Ivančice
40 : 48
22.9. 10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
27 : 24
Český pohár žen
7.9. 17:00
APR002
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
2.liga žen M
29.3. 10:45
AT031
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
28 : 20
2.liga mladších dorostenek-M
1.2. 16:00
AWB001
HK Hodonín - DHK Zora Olomouc B
33 : 31
Žákovská liga starších žaček
23.3. 13:20
AZ133
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
23.3. 12:40
AZ132
Háje - Písek
15 : 11
23.3. 11:20
AZ130
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
23.3. 09:20
AZ127
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
23.3. 08:40
AZ126
Háje - Kobylisy II
16 : 10
23.3. 08:00
AZ125
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
LOLK mladší dorost - jaro
5.4. 12:00
OG004
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 31
5.4. 10:30
OG006
TJ Šumperk - Senice na Hané
31 : 22
5.4. 09:00
OG002
U.Hradiště - TJ Šumperk
17 : 15
Zlínská liga - muži
25.5. 14:00
ZA048
Veselá - Bystřice p.H. "B"
21 : 17
24.5. 14:00
ZA045
Val.Meziříčí - L.Zubří
10 : 38
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
12.10. 14:30
ZA018
U.Hradiště - Zlín B
21 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2013 - 14. kolo - výsledky
video
online
Val.Meziříčí - U.Hradiště
30 : 25
video
online
Veselá - Holešov
26 : 21
video
online
Zlín B - Bystřice p.H. "B"
29 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
12
10
0
2
390 : 281
20
2
Veselá
12
10
0
2
315 : 270
20
3
Zlín B
12
7
1
4
391 : 351
15
4
Holešov
12
6
1
5
330 : 344
13
5
Bystřice p.H. "B"
12
5
0
7
333 : 310
10
6
Val.Meziříčí
12
1
0
11
263 : 394
2
7
U.Hradiště
12
2
0
10
309 : 381
0
Tabulka střelců
Vladimír Vojta
TJ Holešov
77
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
70
Jan Šáš
HC Zlín B
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Čech
TJ Veselá
18
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
14
Aleš Zwettler
TJ Valašské Meziříčí
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimír Vojta
TJ Holešov
26
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Martin Pavlín
TJ Valašské Meziříčí
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.