Pardubický krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
Rozpis soutěže
mladší dorost
mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
František Dvořák
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
8.12. 17:00
AF061
MHK Karviná - Rožnov p.R.
33 : 27
Zlínská liga - mladší žactvo II
9.11. 11:00
ZDB040
Zlín "C"_d - Rožnov p.R. "B"_ch
21 : 10
2.11. 08:30
ZDB032
Rožnov p.R. "B"_ch - L.Zubří_d
16 : 24
19.10. 09:30
ZDB029
Zubří "B"_ch - Rožnov p.R. "B"_ch
20 : 12
5.10. 11:30
ZDB018
Zlín "B"_ch - Rožnov p.R. "B"_ch
22 : 15
28.9. 08:30
ZDB014
Rožnov p.R. "B"_ch - Kunovice_d
11 : 24
22.9. 09:00
ZDB007
Luhačovice_ch - Rožnov p.R. "B"_ch
23 : 14
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
22.5. 17:00
ZDBJ005
Bystřice p.H._ch - Rožnov p.R. "B"_ch
11 : 13
17.5. 10:00
ZDBJ041
Hovězí_d - Rožnov p.R. "B"_ch
8 : 22
10.5. 08:00
ZDBJ040
Rožnov p.R. "B"_ch - Zlín "B"_d
14 : 20
4.5. 10:00
ZDBJ032
L.Zubří_d - Rožnov p.R. "B"_ch
21 : 20
26.4. 08:00
ZDBJ029
Rožnov p.R. "B"_ch - Zub_C_ch
11 : 21
13.4. 10:00
ZDBJ023
Holešov_ch - Rožnov p.R. "B"_ch
11 : 11
5.4. 08:30
ZDBJ018
Rožnov p.R. "B"_ch - Zlín "B"_ch
10 : 17
30.3. 13:00
ZDBJ014
Kunovice_d - Rožnov p.R. "B"_ch
21 : 14
22.3. 08:30
ZDBJ007
Rožnov p.R. "B"_ch - Luhačovice_ch
15 : 19
Předchozí kola
podzim - 9. kolo - výsledky
video
online
U.Hradiště - TJ Šumperk
25 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
U.Hradiště
6
5
1
0
157 : 86
11
2
Senice na Hané
6
2
0
4
95 : 150
4
3
TJ Šumperk
6
1
1
4
106 : 122
3
Tabulka střelců
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
74
Karel Zbořil
Senice na Hané
72
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Zbořil
Senice na Hané
13
Martin Šmíd
TJ Šumperk
3
Petr Maksant
Senice na Hané
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Hanák
Senice na Hané
14
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
12
Jan Kuzma
TJ S.S. Uherské Hradiště
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.